Słupsk Al. Wojska Pol. 2a/1a

Tel. 503 043 759

salon@optyk-okosfera.pl

okulista@optyk-okosfera.pl

  • oprawki designerskie słupsk okosfera salon optyczny okulista
  • badanie wzroku słupsk, marek obidziński specjalista chorób oczu
  • okulary słoneczne przeciwsłoneczne słupsk, najlepsze okulary z filtrem uva i uvb
  •  Najlepsze soczewki kontaktowe Słupsk. Jednodniowe, miesięczne, toryczne.
TYLKO U NAS!
oprawki najlepszych
DESIGNERÓW
Połącz sztukę designu z użytecznością i pokaż swoją osobowość!
Największy wybór markowych okularów w dobrych cenach.
Najlepsze soczewki dostosowane do twojego trybu życia.
VISIOFFICE
Profesjonalny system
doboru oprawek.
Nowoczesny i wielofunkcyjny system, który „zaprojektuje Twoje widzenie”. Cyfrowa technologia, która merytorycznie i wizualnie pomoże w doborze opraw i soczewek.

Zobacz więcej...
CHROŃ OCZY PRZED
PROMIENIAMI UV
Sprawdź ofertę najlepszych okularów słonecznych:
Chroń oczy podczas letnich wakacji
Niezastąpione w górach podczas słonecznej pogody
Postaw na bezpieczeństwo jazdy samochodem w słoneczne dni
jednodniowe soczewki kontaktowe słupskSOCZEWKI JEDNODNIOWE
najlepsi producenci
najlepsza jakość
SPRAWDŹ OFERTĘ
miesięczne soczewki kontaktoweSOCZEWKI MIESIĘCZNE
najlepsi producenci
najlepsza jakość
SPRAWDŹ OFERTĘ
akcesoria do soczewek kontaktowychAKCESORIA DO SOCZEWEK
najlepsi producenci
najlepsza jakość
SPRAWDŹ OFERTĘ

Soczewki dla osób powyżej 40 roku

Po 40 roku życia nasze oczy potrzebują pomocy. Z trudem czytasz drobny druk lub nawlekasz igłę i aby ostro widzieć czytany tekst odsuwasz go na coraz większą odległość? Jest to proces naturalny związany ze zmniejszeniem elastyczności soczewki ocznej, która traci swoją zdolność do zmiany kształtu i ogniskowania wzroku. Z biegiem czasu pojawiają się także problemy z widzeniem na dalszą odległość. Dotyczy to wszystkich ludzi – presbiopia. Dlatego proponowane przez salon optyczny OKOsfera soczewki progresywne Varilux przywracają oczom zdolność naturalnego widzenia na każdą odległość.

Czy wiesz, że używając jednej pary okularów możesz płynnie przechodzić od oglądania przedmiotów położonych w bliskiej odległości, poprzez te w odległości pośredniej, aż do tych położonych w oddali? Wszechstronne soczewki Varilux zapewnią Ci komfort widzenia w każdej sytuacji.


Dla aktywnych

Specjalnie dla osób prowadzących aktywny tryb życia oferujemy soczewki okularowe Varilux z materiału Airwear, które korygują wszystkie rodzaje problemów z widzeniem, a jednocześnie są odporne na wstrząsy i uderzenia nawet w razie upadku okularów. Pasują do każdego stylu życia i dają komfort noszenia gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz.


Ochrona oczu w każdym świetle

Soczewki Transitions są wygodnym rozwiązaniem na każdy dzień, aby zoptymalizować Twoje widzenie. Chronią zdrowie Twoich oczu przez blokowanie w 100% szkodliwych promieni UV, optymalizują jakość widzenia i pomagają widzieć wyraźnie, poprzez podnoszenie kontrastu widzenia we wszelkich rodzajach oświetlenia, zwiększają komfort widzenia dzięki skutecznemu zmniejszaniu olśnienia, gdy jesteś narażony na oślepiające światło.


Komputer i praca z bliska

Osoby, które spędzają dużo czasu przed ekranem komputera, powinny zaopatrzyć się w soczewki Varilux Computer z powłoką antyreflekcyjną Crizal. Zwiększają one komfort widzenia i pracy. Eliminują bardzo meczące i szkodliwe dla oczu odbicia światła od powierzchni soczewek.


Komfort podczas jazdy samochodem

Dla osób, które chcą chronić swoje oczy podczas jazdy samochodem w słoneczny dzień lub przy mokrej nawierzchni, polecamy soczewki polaryzacyjne. Osoby powyżej 40 roku życia powinny skorzystać z soczewek Varilux Road Pilot, zaprojektowanych specjalnie z myślą o kierowcach w tym wieku.


Okulary przeciwsłoneczne

Przeciwsłoneczne soczewki polaryzacyjne to dużo więcej niż konwencjonalne soczewki przeciwsłoneczne. Zapewniają one: redukcję rażących odblasków, które powstają na skutek odbicia światła słonecznego od powierzchni odbijających, polepszone widzenie kolorów, lepszy kontrast widzenia, znakomity komfort, 100 % ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.

TYLKO U NAS - NAJLEPSZE MARKOWE OPRAWKI PROJEKTANTÓW:
okosfera marki okularów designerskie słupsk; MaxMara, Boss Orange, Hugo Boss, Dior, Yves Saint Laurent, Tommy Hilfiger, Jimmy Choo, Emporio Armani, Valentino, Pierre Cardin, Max@CO, Giorgio Armani, Marc Jacobs, Ray Ban, Maui Jim, Garfield, Shrek, Scooby Doo, markowe okulary słupsk