Słupsk Al. Wojska Pol. 2a/1a

Tel. 503 043 759

salon@optyk-okosfera.pl

okulista@optyk-okosfera.pl

  • oprawki designerskie słupsk okosfera salon optyczny okulista
  • badanie wzroku słupsk, marek obidziński specjalista chorób oczu
  • okulary słoneczne przeciwsłoneczne słupsk, najlepsze okulary z filtrem uva i uvb
  •  Najlepsze soczewki kontaktowe Słupsk. Jednodniowe, miesięczne, toryczne.
TYLKO U NAS!
oprawki najlepszych
DESIGNERÓW
Połącz sztukę designu z użytecznością i pokaż swoją osobowość!
Największy wybór markowych okularów w dobrych cenach.
Najlepsze soczewki dostosowane do twojego trybu życia.
VISIOFFICE
Profesjonalny system
doboru oprawek.
Nowoczesny i wielofunkcyjny system, który „zaprojektuje Twoje widzenie”. Cyfrowa technologia, która merytorycznie i wizualnie pomoże w doborze opraw i soczewek.

Zobacz więcej...
CHROŃ OCZY PRZED
PROMIENIAMI UV
Sprawdź ofertę najlepszych okularów słonecznych:
Chroń oczy podczas letnich wakacji
Niezastąpione w górach podczas słonecznej pogody
Postaw na bezpieczeństwo jazdy samochodem w słoneczne dni
jednodniowe soczewki kontaktowe słupskSOCZEWKI JEDNODNIOWE
najlepsi producenci
najlepsza jakość
SPRAWDŹ OFERTĘ
miesięczne soczewki kontaktoweSOCZEWKI MIESIĘCZNE
najlepsi producenci
najlepsza jakość
SPRAWDŹ OFERTĘ
akcesoria do soczewek kontaktowychAKCESORIA DO SOCZEWEK
najlepsi producenci
najlepsza jakość
SPRAWDŹ OFERTĘ

Soczewki dla osób w wieku 20-40 lat

Dużo pracujesz, ale lubisz to, co robisz? Praca przynosi Ci wiele satysfakcji? W czasie wolnym dbasz o kondycję, uprawiasz sport, lubisz podróżować, spędzać czas z rodziną i ze znajomymi? Kupujesz stylowe produkty najlepszej jakości?

Czy wiesz, że Twoje okulary muszą zapewnić Ci komfort i atrakcyjny wygląd  oraz pasować do twojego stylu życia. Zapoznaj się z szeroką gamą produktów salonu optycznego OKOsfera i znajdź dla siebie idealne rozwiązanie.


Uprawianie sportu

Specjalnie dla osób prowadzących aktywny tryb życia oferujemy soczewki okularowe z poliwęglanu Airwear, które korygują wszystkie rodzaje problemów z widzeniem, a jednocześnie są odporne na wstrząsy i uderzenia nawet w razie upadku okularów. Pasują do każdego stylu życia i dają komfort noszenia, gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz.


Komputer i praca z bliska

Osoby, które spędzają dużo czasu przed ekranem komputera, powinny zaopatrzyć się w soczewki Anti – Fatigue Relaksacyjne z powłoką antyrefleksyjną Crizal. Zwiększają one komfort widzenia i pracy. Eliminują bardzo meczące i szkodliwe dla oczu odbicia światła od powierzchni soczewek.


Ochrona oczu w każdym świetle

Soczewki Transitions są wygodnym rozwiązaniem na każdy dzień, aby zoptymalizować Twoje widzenie. Chronią zdrowie Twoich oczu przez blokowanie w 100% szkodliwych promieni UV, optymalizują jakość widzenia i pomagają widzieć wyraźnie, poprzez podnoszenie kontrastu widzenia we wszelkich rodzajach oświetlenia, zwiększają komfort widzenia dzięki skutecznemu zmniejszaniu olśnienia, gdy jesteś narażony na oślepiające światło.


Okulary przeciwsłoneczne

Przeciwsłoneczne soczewki polaryzacyjne to dużo więcej niż konwencjonalne soczewki przeciwsłoneczne. Zapewniają one redukcję rażących odblasków, które powstają na skutek odbicia światła słonecznego od powierzchni odbijających, polepszają widzenie kolorów, lepszy kontrast widzenia, znakomity komfort, 100 % ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.

TYLKO U NAS - NAJLEPSZE MARKOWE OPRAWKI PROJEKTANTÓW:
okosfera marki okularów designerskie słupsk; MaxMara, Boss Orange, Hugo Boss, Dior, Yves Saint Laurent, Tommy Hilfiger, Jimmy Choo, Emporio Armani, Valentino, Pierre Cardin, Max@CO, Giorgio Armani, Marc Jacobs, Ray Ban, Maui Jim, Garfield, Shrek, Scooby Doo, markowe okulary słupsk